EN
Новини

20.05.2016 

Експерти проекту здійснили робочий візит на органічне виробництво молока

19 травня 2016 року експерти швейцарсько-українського проекту з безпечності молока разом з міжнародним експертом Джорджом Пінто Ферейра та керівником проекту Ігорем Кравченком здійснили робочий візит до молокопереробного заводу ПрАТ «ЕтноПродукт" та його власної молочно-товарної ферми.

Основна мета поїздки на завод "ЕтноПродукт" (с. Велика Олександрівка, Київська область) – ознайомлення з особливостями виробництва органічної молочної продукції в Україні. Експертам проекту було представлено систему забезпечення та контролю за якістю й безпечністю молока на усіх етапах виробничого ланцюга на даному підприємстві: від отримання сирого молока, його переробки до зберігання готової продукції та її реалізації.

Наступним етапом став візит до молочно-товарної ферми у Чернігівській області, яка є єдиним постачальником органічного молока на переробку до ПрАТ "ЕтноПродукт". Працівники ферми розповіли про особливості виробничого процесу відповідно до вимог органічного тваринництва, а також про заходи з дотримання гігієни доїння, забезпечення добробуту й здоров’я тварин.

У ході візиту до молочно-товарної ферми і молокопереробного заводу експерти проекту з представниками підприємств обговорили стан галузі та виклики як для виробників, так і для переробників молока в Україні. Така робоча зустріч допоможе проекту підготувати практичні тренінги і семінари для виробників молока, звернувши увагу при цьому на питання, які є найбільш цікавими і корисними для них. Варто зазначити, що органічні підприємства будуть брати участь у проекті в рамках співпраці з партнерським проектом «Розвиток органічного ринку в Україні", який фінансується Державним секретаріатом Швейцарії з економічних питань (SECO) та впроваджується Дослідницьким інститутом органічного сільського господарства (FiBL).

Адреса:
вул. Малопідвальна, 10, офіс 1, Київ 01001, Україна
Тел.: +38 044 279 87 12 (13)
Факс: +38 044 279 88 45