EN
Новини

02.11.2016 

Відбулося друге засідання по чек-листам

31 жовтня 2016 року в рамках проекту з безпечності молока відбулося друге засідання робочої групи з розробки переліку питань (чек-листів) та технічних керівництв для проведення інспектування. Учасники зустрічі – представники Держпродспоживслужби, ДНДІ з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, експерт ФАО, а також інші зацікавлені особи.

Під час зустрічі було піднято питання щодо нормативно-правової бази, яку необхідно удосконалити для наповнення чек-листів питаннями для здійснення інспектування. Також учасники обговорили методологію оновлення існуючих і розроблення нових чек-листів для перевірки молочно-товарної ферми, пункту збору молока і молокопереробного підприємства.

Оскільки питання в чек-листах повинні мати посилання на нормативно-правові документи, які знаходяться у процесі удосконалення або ще потребують внесення певних змін, було прийнято рішення розробити загальний список питань для чек-листів, а потім на наступному засіданні робочої групи розділити їх по категоріям. Паралельно буде проаналізовано, які питання для інспектування ще не врегульовані в нормативно-правових документах.

Адреса:
вул. Малопідвальна, 10, офіс 1, Київ 01001, Україна
Тел.: +38 044 279 87 12 (13)
Факс: +38 044 279 88 45