EN
Новини

17.08.2016 

Відбулося перше обговорення проекту наказу по гігієні

15 серпня 2016 року відбулося спільне засідання робочих груп по двом компонентам проекту: «Інституційна реформа" і "Приватний сектор". У зустрічі взяли участь представники Держпродспоживслужби України, Мінагропроду України, асоціацій переробників молока, експерти проектів технічної допомоги у сфері безпечності харчових продуктів та інші зацікавлені сторони.

Міжнародний експерт Джорж Пінто Ферейра ознайомив учасників із планом діяльності в рамках третього компоненту. Також було представлено результати відбору пілотних областей і молокопереробних підприємств для участі в діяльності проекту.

Друга частина зустрічі була присвячена обговоренню проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства "Ветеринарно-санітарні вимоги щодо безпечності, якості та гігієни при виробництві, переробці та введені в обіг молока і молочних продуктів, контролю їх дотримання", який був розроблений консультантами проекту з безпечності молока. Учасники зустрічі обговорювали ключові питання, внесли свої пропозиції і зауваження, які необхідно доопрацювати. Прийняття проекту наказу дозволить встановити єдині, адаптовані до норм ЄС вимоги до ветеринарно-санітарних заходів щодо безпечності, якості та гігієни при виробництві, переробці та введенні в обіг молока і молочних продуктів, а також державного контролю їх дотримання, що здійснюється компетентним органом.

Спільне засідання двох робочих груп та налагодження політичного діалогу між органами виконавчої влади, проектами технічної допомоги та професійними асоціаціями переробників і виробників молока сприятиме розробці та прийняттю цього проекту наказу.Адреса:
вул. Малопідвальна, 10, офіс 1, Київ 01001, Україна
Тел.: +38 044 279 87 12 (13)
Факс: +38 044 279 88 45