EN
Новини

20.09.2016 

Розпочато серію "тренінгів тренерів" для представників молокопереробних підприємств

У Києві 12-16 вересня відбувся перший тренінг для майбутніх тренерів – представників молокопереробних підприємств, які були обрані для участі в Проекті в Миколаївській, Вінницькій, Полтавській та Харківській областях. Усього в навчаннях взяли участь 19 учасників із 10 підприємств, які були поділені на дві групи.

Основна мета тренінгу – ознайомити учасників із концепцією "тренінг тренера", визначити критичні проблеми для малих виробників молока, розробити рішення й способи подачі інформації. У ході таких тренінгів представники молокопереробних заводів разом з експертами Проекту розроблять та запровадять довгострокові тренінгові програми для постачальників молока щодо підвищення його якості та безпечності.

Тренінг складався з коротких теоретичних частин: презентацій технічних тем щодо основних принципів проведення тренінгів і комунікації, здоров’я тварин, умов утримання, годівлі, гігієни доїння, ведення записів тощо. Після кожної теми учасники працювали у групах: ідентифікували проблеми, що виникають у виробників молока, розробляли для них рішення, ключові повідомлення й способи донесення інформації. Окрім того ТОВ "Люстдорф" і ПАТ "Кременчуцький міськмолокозавод" ("Данон") поділилися власним досвідом співпраці з малими виробниками молока й розповіли про свої заходи для покращення якості та безпечності молока.

Наступні тренінги відбудуться вже в листопаді щодо забезпечення відповідного холодового ланцюга з дотриманням стандартів гігієни від виробника молока до молокопереробного підприємства.Адреса:
вул. Малопідвальна, 10, офіс 1, Київ 01001, Україна
Тел.: +38 044 279 87 12 (13)
Факс: +38 044 279 88 45