EN
Новини

02.12.2016 

Відбулася Наглядова рада проекту з безпечності молока

1 грудня 2016 року відбулося друге засідання Наглядової ради швейцарсько-українського проекту «Створення системи контролю за безпечністю харчових продуктів на основі оцінки ризиків у циклі виробництва та збуту молочних продуктів в Україні» за участю Голови Держпродспоживслужби Володимира Лапи, директора департаменту тваринництва Мінагропроду Миколи Кваші, менеджера програм Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO) Барбари Єггін, директора проекту Манон Шуперс, представників профільних асоціацій та інших зацікавлених сторін.

Під час наглядової ради був презентований звіт за попередній рік та робочий план на наступний, усіма учасниками було обговорено виклики, з якими зіштовхнувся проект під час реалізації.

«Проект з безпечності молока надзвичайно потрібний Україні, щоб відпрацювати ефективну модель контролю якості і безпечності продукції та гармонізувати інтереси виробника і споживача», – наголосив Володимир Лапа. Барбара Єггін підкреслила важливість кооперації Швейцарії й України в економічній сфері, зокрема що стосується відповідності молочного сектору європейським стандартам і підвищенню його конкурентоспроможності. Микола Кваша відмітив, що наразі головною тенденцією у молочному секторі є підвищення ціни на молоко екстра гатунку, що мотивує виробників покращувати якість і безпечність молока.

Представники Держпродспоживслужби і асоціацій активно долучилися до обговорення усіх важливих питань і висловили сподівання на подальшу продуктивну співпрацю між проектом, державним і приватним сектором для покращення якості і безпечності молока в Україні.Адреса:
вул. Малопідвальна, 10, офіс 1, Київ 01001, Україна
Тел.: +38 044 279 87 12 (13)
Факс: +38 044 279 88 45