EN
Новини

26.01.2017 

Проект з безпечності молока провів тренінги для дрібнотоварних виробників у Вінницькій області

24-25 січня 2017 року швейцарсько-український проект з безпечності молока провів тренінги у селах Кордишівка та Самгородок Козятинського району Вінницької області для дрібнотоварних виробників молока щодо виробництва безпечного й якісного молока. Ключовими темами даних заходів стали: належна техніка доїння, виявлення клінічного та субклінічного маститів, а також правильне застосування антибіотиків, дотримання періодів очікування і важливість ведення записів. Всього понад 70 осіб стали учасниками двох тренінгів, до яких приєднались мешканці сусідніх сіл і працівники пункту збору молока в с. Прушанка.

Тренінг проводили національні й міжнародні експерти проекту. Найбільше учасники зацікавилися питаннями обробки дійок перед та після доїння, клінічного й субклінічного маститів, фальсифікації молока. Виробники молока висловили бажання дізнатися більше про умови утримання корів і особливості годівлі під час майбутніх тренінгів.

У тренінгах взяли участь керівництво Головного управління Держпродспоживслужби Вінницької області, а також Козятинського та Калинівського управлінь Держпродспоживслужби. Команда Проекту висловлює вдячність головам сільських рад с. Кордишівка та с. Самгородок за підтримку в організації та проведенні тренінгів.

Адреса:
вул. Малопідвальна, 10, офіс 1, Київ 01001, Україна
Тел.: +38 044 279 87 12 (13)
Факс: +38 044 279 88 45