EN
Новини

13.02.2017 

Швейцарсько-український проект з безпечності молока провів навчання для постачальників молока Баштанського сирзаводу

Швейцарсько-український проект з безпечності молока провів навчання для постачальників молока Баштанського сирзаводу 8 лютого 2017 року експерти проекту з безпечності молока провели тренінг для малих виробників молока Миколаївської області щодо важливості застосування найкращих практик виробництва безпечного та якісного молока. Навчання відбулося на базі ПАТ «Баштанський сирзавод» в місті Баштанка – одного з партнерів проекту. Тренінг відвідало понад 20 учасників: виробники молока, працівники молокоприймальних пунктів, спеціалісти відділу заготівлі молока ПАТ «Баштанський сирзавод», фахівці територіальної Держпродспоживслужби.

Зважаючи на таку аудиторію, обговорили різні питання, зокрема, ефективність тестів на виявлення залишків антибіотиків у молоці, практичні моменти техніки доїння в післяотільний період, антимікробна резистентність тощо. Учасники охоче ставили експертам запитання, ділилися своїм досвідом і знаннями, а також баченням вирішення проблем, які стосуються якості й безпечності молока. Під час перерви відбулася дегустація молочної продукції Баштанського сирзаводу – йогурти, сири в асортименті не залишили байдужим нікого. Усі виробники молока отримали подарунок від проекту – чашки для здоювання перших цівок молока.

Проект висловлює особливу вдячність голові правління ПАТ «Баштанський сирзавод» Сергію Косяченку та колективу підприємства за теплий прийом і організацію заходу на високому рівні.

По завершенню тренінгу для команди проекту Сергій Косяченко провів екскурсію підприємством, ознайомивши з повним циклом виробництва молочної продукції, починаючи з прийому молока до пакування готової продукції. Слід зазначити, що завод устаткований провідним технологічним обладнанням, а також впроваджена надсучасна система очищення стоків.

Довідково. Через різке погіршення погодних умов запланований тренінг для дрібнотоварних виробників молока в смт Криве Озеро було заздалегідь скасовано й час проведення перенесено на березень цього року.Адреса:
вул. Малопідвальна, 10, офіс 1, Київ 01001, Україна
Тел.: +38 044 279 87 12 (13)
Факс: +38 044 279 88 45