EN
Новини

17.03.2017 

Швейцарсько-український проект з безпечності молока провів тренінг для малих виробників молока у Миколаївській області

16 березня 2017 року в смт Криве Озеро Миколаївської області експерти швейцарсько-українського проекту з безпечності молока зустрілися з дрібнотоварними виробниками молока в рамках серії тренінгів щодо кращих практик виробництва безпечного та якісного молока. Так розпочалася програма розвитку постачальників для молокопереробного підприємства-партнера Проекту ПАТ "Первомайський МКК". Усього тренінг відвідало 28 учасників.

В.о. начальника управління Держпродспоживслужби у Кривоозерському району Тетяна Стахіва у своєму виступі наголосила на важливості забезпечення епізоотичного благополуччя та контролю показників якості й безпечності молока, зокрема й у господарствах населення.

Під час обговорення виробники молока ділилися своїм досвідом, відзначаючи необхідність та ефективність післядоїльної обробки дійок вимені. Тренінг завершився врученням учасникам чашок для здоювання перших цівок молока та побажаннями зустрітися знову.

Команда Проекту висловлює вдячність голові Кривоозерської райдержадміністрації Олексію Мірошниченку та начальнику управління агропромислового розвитку Тетяні Васьків за сприяння в організації та проведенні тренінгу.









Адреса:
вул. Малопідвальна, 10, офіс 1, Київ 01001, Україна
Тел.: +38 044 279 87 12 (13)
Факс: +38 044 279 88 45