EN
Новини

24.03.2017 

Швейцарсько-Український проект з безпечності молока разом з Пирятинським сирзаводом розпочав консультативну програму для виробників молока

21 та 22 березня 2017 р. відбулися тренінги для дрібнотоварних виробників молока в с. Березова Рудка Пирятинського району і в с. Курінька Чорнухинського району Полтавської області. Тренінг щодо важливості застосування найкращих практик виробництва безпечного та якісного молока відвідало понад 70 учасників з 6 навколишніх сіл. На тренінгу також виступили представники Держпродспоживслужби Пирятинського району Андрій Середа і Володимир Даниленко, а також технолог по якості сировини АТ «Пирятинський сирзавод» Світлана Царапіна.

Значна кількість учасників утримує 3 і більше корів, мають доїльні апарати та наміри збільшувати поголів’я. У перерві учасники тренінгу охоче частували продукцію пирятинських сироварів, а по закінченню тренінгу традиційно в подарунок від Проекту отримали чашки для здоювання перших цівок молока.

До тренінгів на Полтавщині долучився також Віктор Шуткевич – заступник директора Швейцарського бюро співробітництва в Україні/Координатор проектів. У рамках візиту відбулася зустріч з головою правління АТ «Пирятинський сирзавод» Володимиром Бартошаком, який поділився своїм баченням розвитку та оцінкою стану молочної галузі. Завідувач виробництвом Тетяна Нечитайло провела екскурсію підприємством.

Команда Проекту висловлює вдячність за сприяння та чудову організацію заходів залученим фахівцям молокопереробного підприємства, голові Березоворудської сільської ради Василю Позняку та голові Куріньківської сільської ради Володимиру Голубу.Адреса:
вул. Малопідвальна, 10, офіс 1, Київ 01001, Україна
Тел.: +38 044 279 87 12 (13)
Факс: +38 044 279 88 45