EN
Новини

18.04.2017 

Відбувся круглий стіл щодо відміни другого гатунку молока

Питання переробки молока від населення є дуже актуальним для молочної галузі в умовах дефіциту молочної сировини та недостатньої купівельної спроможності споживачів готової молочної продукції. Низька якість молока, що надходить на переробку від господарств населення, зумовлена рядом об’єктивних причин: недотримання гігієни доїння, неправильне використання ветпрепаратів, порушення холодового ланцюга тощо. Починаючи з січня наступного року в Україні буде відмінений 2 гатунок молока. Враховуючи неготовність молочної галузі до цих змін, а також можливі соціальні наслідки для сільського населення, Проект зініціював засідання круглого столу, яке відбулося 13 квітня 2017 року.

У засіданні взяли участь заступник директора Швейцарського бюро співробітництва, представники галузевих молочних асоціацій, Міністерства аграрної політики і продовольства України, Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, а також ключові експерти молочної галузі.

Учасники засідання активно висловлювали свої позиції щодо ситуації з якістю і безпечністю сирого молока та відміною 2 гатунку. За результатами обговорення, домовилися, що галузеві асоціацій спільно з експертами розроблять рекомендації з конкретними заходами для зменшення негативного впливу відміни другого гатунку молока для подальшого розгляду Міністерством аграрної політики і продовольства України.

Адреса:
вул. Малопідвальна, 10, офіс 1, Київ 01001, Україна
Тел.: +38 044 279 87 12 (13)
Факс: +38 044 279 88 45