EN
Новини

22.05.2017 

Відбувся другий модуль тренінгу тренерів для фахівців Держпродспожислужби

У рамках діяльності другого компоненту швейцарсько-українського проекту з безпечності молока 17-19 травня 2017 року для фахівців Держпродспоживслужби з кожної пілотної області (Полтавської, Харківської, Вінницької, Миколаївської), а також фахівців Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області та центрального апарату відбувся другий модуль тренінгу тренера. Основні теми тренінгу зосереджені на розумінні важливості використання найкращих практик (передового досвіду) для виробництва безпечного молока, зокрема учасники отримали оновлені знання щодо ключових аспектів здоров’я тварин, програм управління здоров’ям стада, гігієни доїння, зберігання та транспортування молока відповідно до законодавства України та ЄС. Обов’язковою частиною тренінгу є підвищення потенціалу майбутніх тренерів, тому учасники ознайомилися з методами і прийомами інтерактивного навчання. Також були обговорені ключові аспекти імплементації тренінгів для районних фахівців у кожній пілотній області Проекту, які будуть проводитись вже підготовленими тренерами за підтримки Проекту.

Теоретичні знання були підкріплені польовим візитом до молочно-товарної ферми агрофірми «Маяк» в с. Піщане Золотоніського району Черкаської області, де учасники побачили реальне впровадження «найкращих практик» та позитивні результати їхнього застосування. Цього ж дня група відвідала ПАТ «Золотоніський маслоробний комбінат», де представники заводу ознайомили з основними аспектами транспортування і прийому молока, його дослідження та розповіли про особливості співпраці зі своїми постачальниками.

Проект висловлює особливу вдячність в.о. начальнику управління Держпродспоживслужби в Золотоніському районі Дозорцю Євгенію Григоровичу та заступнику директора агрофірми «Маяк» Васильченку Олексію Миколайовичу за сприяння в організації та проведенню польового візиту на високому рівні.Адреса:
вул. Малопідвальна, 10, офіс 1, Київ 01001, Україна
Тел.: +38 044 279 87 12 (13)
Факс: +38 044 279 88 45