EN
Новини

19.08.2017 

Проект з безпечності молока провів тренінг для районних управлінь Держпродспоживслужби у Вінницькій області

16-18 серпня 2017 року у місті Хмільник у рамках швейцарсько-українського проекту з безпечності молока пройшов тренінг для фахівців районних управлінь Держпродспоживслужби у Вінницькій області. У тренінгу взяли участь близько 40 представників територіальних органів Держпродспоживслужби, а також представники Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницької області.

На початку заходу з вітальним словом до учасників звернувся народний депутат України Петро Васильович Юрчишин. Парламентар розповів про законодавчі ініціативи у сфері безпечності харчових продуктів: «Безпечність продуктів – це стратегічно важливий напрямок роботи, оскільки це здоров’я людей та майбутнє нашої країни, тому ми всі повинні приділяти максимум уваги цьому питанню».

Теми тренінгу були присвячені використанню «найкращих практик» для виробництва безпечного молока, змінам у системі контролю за безпечністю харчових продуктів, новим підходам до інспектування на всіх етапах молочного ланцюга.

На третій день учасники відвідали ферму ПрАТ «Племзавод «Літинський» та пункт закупівлі молока «Молочний візит», де мали можливість практично в польових умовах відпрацювати сучасний підхід до інспектування та використання переліків питань для перевірки (чек-листів). Також за ініціативою Петра Юрчишина учасники тренінгу мали змогу ознайомитися з технологіями та підходами виробництва молочної продукції на базі ТОВ Хмільницький завод СЗМ «Молочний візит». Депутат продемонстрував гостям виробничі лінії, розповів про системи харчової безпеки та контролю якості як вхідної сировини, так і кінцевого продукту, умови виробництва та зберігання молочної продукції.

Наступні такі тренінги для районних фахівців Держпродспоживслужби будуть згодом проведенні в інших пілотних областях: Миколаївській, Полтавській, Харківській.

Команда Проекту висловлює вдячність начальнику відділу безпечності харчових продуктів ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області Салюку Андрію Васильовичу, начальнику управління Держпродспоживслужби у Хмільницькому районі Грушку Василю Васильовичу та Літинському районі Липканю Михайлу Васильовичу за підтримку в організації та проведенні тренінгу.Адреса:
вул. Малопідвальна, 10, офіс 1, Київ 01001, Україна
Тел.: +38 044 279 87 12 (13)
Факс: +38 044 279 88 45