EN
Новини

21.08.2017 

Проект з безпечності молока розпочав серію тренінгів для перевізників та працівників з заготівлі молока

15 серпня 2017 року в м. Іллінці Вінницької області відбувся перший тренінг для перевізників одного з десяти партнерів Проекту ТОВ «Люстдорф». Дана діяльність виконується в рамках Компоненту 3 «Залучення приватного сектору до системи контролю безпечності продуктів харчування». Метою проведення таких заходів є підвищення обізнаності щодо важливості збереження холодового ланцюга з високими стандартами гігієни від ферми до молокопереробного підприємства. Ключовими темами тренінгу стали кращі практики перевезення молока, контроль якості молока, відбір проб та документація, а також чи охолодження молока усуває всі ризики і чи особиста гігієна є частиною цієї історії?

Тренінги відбуваються за підходом «тренінг тренера» - спікерами є учасники попередніх тренінгів, що організовував Проект для представників молокопереробних підприємств-партнерів.

Цільовою аудиторією тренінгу в Іллінцях були водії-експедитори, які нещодавно приступили до виконання своїх обов’язків. Втім за переконаннями директора із заготівлі сировини Бідної Олени Леонідівни та начальника відділення заготівлі сировини ТОВ «Люстдорф» Колібабчука Сергія Петровича слухачами таких тренінгів має стати кожен водій підприємства.

Так, вже наступного дня команда відділення заготівлі сировини ТОВ «Люстдорф» провела аналогічний тренінг для решти перевізників.


Для учасників тренінгів Проект підготував стікери з написом «Безперервний холодовий ланцюг для перевезення молока – це моя відповідальність».Адреса:
вул. Малопідвальна, 10, офіс 1, Київ 01001, Україна
Тел.: +38 044 279 87 12 (13)
Факс: +38 044 279 88 45