EN
Новини

21.08.2017 

Відбувся тренінг для перевізників та працівників з заготівлі молока у полтавській області

17 серпня 2017 року в с. Білоцерківка Великобагачанського району Полтавської області Проект з безпечності молока організував черговий тренінг для перевізників та працівників з заготівлі молока. Цього разу захід проводився спільно для двох партнерів Проекту: ПП "Білоцерківська агропромислова група" і ТОВ "Оржицький молокозавод". Мета тренінгу: підвищення обізнаності щодо важливості збереження холодового ланцюга з високими стандартами гігієни від ферми до молокопереробного підприємства. Спікери Проекту у ході тренінгу висвітлили наступні питання: найкращі практики перевезення молока, контроль якості молока, відбір проб, а також чи охолодження молока усуває всі ризики, і чи особиста гігієна є частиною цієї історії.

Так як концепція тренінгової програми побудована за підходом «тренінг тренера», перед учасниками виступила також заступник директора по заготівлі сировини ПП "Білоцерківська агропромислова група" Світлана Миколаївна Захаренко щодо вимог молокопереробного підприємства до контролю якості молока й документації.

Також до учасників тренінгу звернулись представники Головного Управління Держпродспоживслужби в Полтавській області, окреслив функції та завдання новоутвореного контролюючого органу у забезпеченні якості та безпечності молока та молочної продукції.

На завершення тренінгу водіям-експедиторам підприємств-партнерів було вручено стікери на транспортний засіб з написом «Безперервний холодовий ланцюг для перевезення молока – це моя відповідальність».Адреса:
вул. Малопідвальна, 10, офіс 1, Київ 01001, Україна
Тел.: +38 044 279 87 12 (13)
Факс: +38 044 279 88 45