EN
Новини

11.09.2017 

Проект з безпечності молока провів тренінг тренерів для молокопереробних підприємств-партнерів

З 29 по 31 серпня Проект з безпечності молока в п’яте зібрав представників молокопереробних підприємств в рамках діяльності «Тренінг тренерів» Компоненту 3. Головна мета заходу – сформувати в молокопереробників чітке розуміння базових концепцій у таких напрямках: годівля та управління стадом, селекція та генетика, а також гігієна доїння у контексті впливу на безпечність, якість і кількість молока.

Після теоретичної частини тренінгу група здійснила навчальний візит на молочно-товарну ферму ТОВ «Острійківське» (с. Острійки, Білоцерківський район, Київська область). Ціль візиту – на практиці оцінити важливість застосування найкращих практик у менеджменті годівлі, гігієни та техніки доїння задля виробництва безпечного і якісного молока й оптимізації ефективності виробництва. Учасники працювали під наставництвом спікерів тренінгу, керуючого МТФ та працівників ТОВ «Острійківське» у двох групах: перша група перебувала у доїльній залі, друга – на виробничих потужностях, місці для зберігання та підготовки кормів до кормового столу з наступною ротацією груп.

Третього дня тренінгу учасники знову зібралися в Києві для обговорення результатів навчального візиту до ферми та можливостей оптимізації собівартості виробництва молока, підвищення продуктивності, спираючись на зібрані виробничі дані відвідуваної ферми. Наскрізним ключовим повідомленням тренінгу стало «Виробництво безпечного та якісного молока від здорових корів може бути ефективним».

Концепція тренінгу тренера передбачала також здатність майбутніх тренерів визначити критичні проблеми, рішення, ключові повідомлення та способи донесення технічних тем під час наступних тренінгів для виробників молока, що є постачальниками підприємств-партнерів Проекту в пілотних областях.

Команда Проекту висловлює вдячність керівництву ТОВ «Острійківське», керуючому МТФ Люльці Олександру, та залученим до тренінгу працівникам МТФ за надану можливість ознайомитись з найкращими практиками виробництва молока в Україні та готовність ділитися досвідом і знаннями.Адреса:
вул. Малопідвальна, 10, офіс 1, Київ 01001, Україна
Тел.: +38 044 279 87 12 (13)
Факс: +38 044 279 88 45