EN
Новини

20.09.2017 

Відбувся тренінг для районних управлінь Держпродспоживслужби в Миколаївській області

13-15 вересня у с. Коблеве відбувся тренінг для фахівців територіальних органів та головного управління Держпродспоживслужби у Миколаївській області, метою якого було підвищення обізнаності щодо важливості застосування найкращих практик для виробництва безпечного молока та молочних продуктів та щодо застосування сучасного підходу інспектування на усіх етапах молочного ланцюга. Близько 30 учасників взяли участь у тренінгу.

Теоретична частина тренінгу була зосереджена на особливостях впровадження найкращих практик, які використовуються для виробництва безпечного молока (відповідно до законодавства України і ЄС). Учасники оновили знання щодо змін у системі контролю за безпечністю харчових продуктів, нових підходів до інспектування та застосування переліків питань (чек-листів) для перевірки. Тренінг включав і практичну частину – використання розроблених переліків питань для інспектування пункту закупівлі молока і молочно-товарної ферми. З цією метою група відвідала пункт закупівлі молока в с. Малохове Березанського району та молочно-товарну ферму ТОВ «Колос» в с. Острівка Очаківського району. Після практичного візиту учасники обговорили результати інспектування обох об’єктів, а також надали рекомендації до проектів переліків питань для перевірки.

Команда Проекту висловлює вдячність начальнику управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини ГУ Держпродспоживслужби у Миколаївській області Дергач Інні Едмундівні, начальнику Миколаївського міжрайонного управління Держпродспоживслужби Галушко Любові Іванівні та начальнику Очаківської районної державної лікарні ветеринарної медицини Ганус Людмилі Анатоліївні за підтримку в організації та проведенні тренінгу.Адреса:
вул. Малопідвальна, 10, офіс 1, Київ 01001, Україна
Тел.: +38 044 279 87 12 (13)
Факс: +38 044 279 88 45