EN
Новини

01.03.2018 

На Вінниччині пройшли тренінги для дрібнотоварних виробників молока

27-28 лютого 2018 року швейцарсько-український проект з безпечності молока провів тренінг щодо виробництва безпечного й якісного молока для дрібнотоварних виробників в с. Самгородок та с. Кордишівка Козятинського району Вінницької області. Ключовими темами заходів стали: гігієнічні вимоги до доїння та збору молока, виявлення субклінічного маститу, а також належна годівля задля високої якості та надоїв молока.

Майже 50 учасників тренінгів мали змогу ознайомитися з простою та швидкою технікою виявлення прихованих форм маститу та отримати в подарунок від Проекту набір для самостійної оцінки кількості соматичних клітин у молоці.

Щодо гігієни під час доїння і збору молока виступила Валентина Іванівна Панасюк, керівник пункту заготівлі молока в с. Прушанка Козятинського району, партнер Проекту у Вінницькій області. Адже Проект має за мету все активніше залучати молокопереробні підприємства-партнерів до тренінгової діяльності щодо належної практики виробництва молока для малих та середніх виробників.

Команда Проекту висловлює вдячність голові сільської ради c. Самгородок Чернипку Миколі Васильовичу та голові сільської ради c. Кордишівка Байді Івану Миколайовичу за підтримку в організації та проведенні тренінгу.


Адреса:
вул. Малопідвальна, 10, офіс 1, Київ 01001, Україна
Тел.: +38 044 279 87 12 (13)
Факс: +38 044 279 88 45