EN
Новини

29.03.2018 

Тренінги для дрібнотоварних виробників молока у Полтавській області

27-28 березня 2018 р. у с. Смотрики та с. Теплівка Пирятинського району Полтавської області Проект з безпечності молока у співпраці з ТОВ «Пирятинський сирзавод» провів чергові тренінги для дрібнотоварних виробників молока. Також до тренінгу долучилися представники Пирятинської районної державної адміністрації з питань агропромислового розвитку, які у своєму виступі звернули увагу на важливість об’єднання для підвищення якості молока. Ключовими темами тренінгу стали: гігієнічні вимоги до доїння та збору молока, виявлення субклінічного маститу, а також належна годівля задля високої якості та надоїв молока.

Про гігієнічні вимоги під час доїння та збору молока з презентацією виступила Світлана Миколаївна Царапіна, технолог по якості сировини ТОВ «Пирятинський сирзавод», що є партнером Проекту у Полтавській області.

Консультанти Проекту ознайомили учасників з простою та швидкою технікою виявлення прихованих форм маститу. На завершення тренінгу кожен учасник отримав у подарунок від Проекту набір для самостійної оцінки кількості соматичних клітин у молоці, а учасники, які утримують найбільше корів, також ще і кружки для здоювання перших цівок.

Команда Проекту висловлює вдячність голові сільської ради c. Смотрики Валерію Михайловичу Марченку та голові сільської ради с. Теплівка Володимиру Вікторовичу Колінчуку за підтримку в організації та проведенні тренінгів.Адреса:
вул. Малопідвальна, 10, офіс 1, Київ 01001, Україна
Тел.: +38 044 279 87 12 (13)
Факс: +38 044 279 88 45