EN
Новини

20.04.2018 

Пройшли тренінги для малих виробників молока в Миколаївській області

Швейцарсько-український проект з безпечності молока продовжує серію тренінгів щодо виробництва безпечного і якісного молока для дрібнотоварних виробників в пілотних областях.

Так, 16 квітня 2018 р. у співпраці з ПАТ "Первомайський МКК" та за сприяння Кривоозерської райдержадміністрації відбувся тренінг для малих виробників молока в смт Криве Озеро. Проект з безпечності молока має на меті все активніше залучати молокопереробні підприємства до тренінгової та консультативної діяльності для постачальників молока. Щодо гігієнічних вимог під час доїння і збору молока виступила заступник генерального директора по сировині ПАТ «Первомайський молочноконсервний комбінат» Галина Володимирівна Мазур.

17 квітня відбувся тренінг у співпраці з ТДВ «Баштанський сирзавод». Вже традиційно молокопереробне підприємство-партнер Проекту відчиняє свої двері для малих постачальників молока. Привітав учасників тренінгу генеральний директор ТДВ «Баштанський сирзавод» Сергій Олександрович Косяченко. Завідувач лабораторії Ірина Миколаївна Крамаренко, звертаючись до учасників тренінгу, наголосила на важливості зусиль кожного у підвищенні якості молока.

Всього 65 учасників тренінгів в Миколаївській області мали змогу ознайомитися з простою та швидкою технікою виявлення прихованих форм маститу та отримати в подарунок від Проекту набір для самостійної оцінки кількості соматичних клітин у молоці.Адреса:
вул. Малопідвальна, 10, офіс 1, Київ 01001, Україна
Тел.: +38 044 279 87 12 (13)
Факс: +38 044 279 88 45