EN
Новини

11.06.2018 

Пройшов фінальний модуль тренінгів для тренерів для обласних інспекторів

6-8 червня 2018 року відбувся третій модуль тренінгів тренера для підвищення обізнаності важливості застосування найкращих практик для виробництва безпечного молока.

У тренінгу взяли участь 20 представників центрального апарату Держпродспоживслужби і Головних управлінь Держпродспоживслужби з кожної пілотної області. Під час тренінгу учасники удосконалювали свої навички і отримували оновлені знання щодо засобів і методів, доступних для виробництва безпечного молока (відповідно до законодавства України та ЄС).

Під час першого дня тренінгу інспектори, які взяли участь у навчальній місії до Швейцарії, поділилися своїми отриманими знаннями і враженнями. Особливу увагу у своїх презентаціях звернули на процедури інспектування в Швейцарії та обгрунтування ризик-орієнтованого контролю за безпечністю харчових продуктів. Під час загальної дискусії учасники обговорили можливості для перенесення отриманих знань протягом місії в український контекст. Наступна частина дня була присвячена темам впровадження заходів біологічної безпеки на молочних фермах й питанням ідентифікації тварин і простежуваності продуктів тваринного походження.

7 червня майбутні тренери відвідали молочно-товарну ферму ТОВ «Українська молочна компанія», де на практиці оцінили впровадження найкращих практик для виробництва молока, а також практично відпрацювали використання розробленого проекту переліку питань для інспектування молочно-товарної ферми.

Третій день тренінгу розпочався з майстер-класу з ораторського мистецтва і відпрацювання навиків упевненого виступу, які стануть у пригоді для кожного майбутнього тренера і спікера. Також разом з учасниками обговорили результати практичного візиту на МТФ, ефективність використання найкращих практик та визначили рекомендацї оператору ринку. У кінці тренінгу усі учасники отримали сертифікати про проходження навчання за програмою курсу тренінгів тренерів на тему: «Важливість застосування найкращих практик для виробництва безпечного молока».

Наступним етапом в роботі Проекту буде організація та проведення тренінгів для інспекторів районного рівня в кожній пілотній області, де тренерами вже будуть навчені та підготовлені інспектори в рамках тренінгів тренерів.Адреса:
вул. Малопідвальна, 10, офіс 1, Київ 01001, Україна
Тел.: +38 044 279 87 12 (13)
Факс: +38 044 279 88 45