EN
Новини

03.08.2018 

Тренінги Швейцарсько-українського проекту з безпечності молока в Миколаївській області тривають

31 липня відбувся тренінг для перевізників та працівників пунктів заготівлі молока (ПЗМ) на базі молокопереробного підприємства-партнера Проекту ТДВ «Баштанський сирзавод», що став осередком підвищення обізнаності для своїх постачальників молока.

Традиційно генеральний директор підприємства Сергій Косяченко привітав учасників та організаторів тренінгу.

Так, до тренінгу долучився заступник директора Швейцарського бюро співробітництва в Україні Віктор Шуткевич, який наголосив, що за підтримки Швейцарської Конфедерації через Державний Секретаріат Швейцарії з економічних питань (SECO) в Україні реалізовується низка різносторонніх проектів технічної допомоги та програм співробітництва з бюджетом у близько 25 мільйонів швейцарських франків.

Про цілі Проекту з безпечності молока розповів керівник Проекту в Україні Ігор Кравченко. А координатор Проекту Сабін Рейст у своєму виступі зупинилася на особливостях здійснення офіційного та приватного контролю сирого молока в Швейцарії.

Продовжила тему важливості контролю за введенням в обіг сирого молока відповідно до вимог Європейського Союзу координатор 3 Компоненту Проекту Ірина Висоцька. Проект з безпечності молока працює спільно з усіма зацікавленими сторонами над впровадженням Пілотного проекту - Програми контролю сирого молока у пілотних областях Проекту (більше інформації на http://safoso.com.ua).

Очікується, що учасниками програми стануть як господарства з виробництва молока, так і ПЗМ. Про вимоги до операторів ринку з заготівлі молока розповіла детально Інна Дергач – начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області.

Як відповідати гігієнічним вимогам законодавства та підвищити ефективність роботи ПЗМ? На ці та інші запитання у своїй презентації відповів залучений консультант Проекту Тарас Байдюк.

Адреса:
вул. Малопідвальна, 10, офіс 1, Київ 01001, Україна
Тел.: +38 044 279 87 12 (13)
Факс: +38 044 279 88 45