EN
Новини

10.09.2018 

Тренінг для працівників пунктів заготівлі молока ТОВ «Пирятинський сирзавод»

6 вересня 2018 р відбувся черговий тренінг для перевізників та працівників пунктів заготівлі молока (ПЗМ) ТОВ «Пирятинський сирзавод», що є одним із партнерів Проекту з безпечності молока у Полтавській області.

Окрім технічних тем, що обговорювалися, жвавий діалог викликала презентація головного спеціаліста відділу безпечності харчових продуктів управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби у Полтавській області Олексія Миколайовича Натяглого щодо гігієнічних вимог до ПЗМ та важливості одержання експлуатаційних дозволів. Рішення про видачу або про відмову у видачі експлуатаційного дозволу приймається не пізніше 30 календарних днів з дня отримання Головним управлінням відповідної заяви від оператора ринку. Інспектування потужності здійснюється не пізніше 15 календарних днів з дня отримання заяви.

Одержання експлуатаційного дозволу є важливою передумовою участі ПЗМ у Пілотному проекті з запровадження програми контролю сирого молока, про що зауважила у своєму виступі координатор співпраці з приватним сектором Ірина Висоцька.


Адреса:
вул. Малопідвальна, 10, офіс 1, Київ 01001, Україна
Тел.: +38 044 279 87 12 (13)
Факс: +38 044 279 88 45