EN
Тендер

25.09.2018 

Питання-відповіді щодо тендеру SAFOSO/EQUIPMENT/02/2018Питання 1.

Щодо позицій №: 11, 12.  Дані моделі можуть комплектуватись додатковим параметрами вимірювання (додатково кислотність та електропровідність), а також можуть бути додатково обладнані термопринтером для друку результатів виміру на чек. Кожен з цих параметрів коштує додатково до вартості приладу в базовій комплектації, та не може бути вбудований додатково після придбання приладу в базовій комплектації.
P.S.
Просимо уточнити, вартість якої комплектації потрібно враховувати при оформленні розділу VI (Цінова пропозиція).
Ця інформація дозволить сформувати оптимальну пропозицію, та, у разі перемоги на торгах, уникнути непорозумінь при підписанні договору та подальшому постачанні товару реципієнтам.

Відповідь на питання 1: Позиції 11 та 12 пропонувати в повній комплектації, тобто з додатковими параметрами вимірювання кислотності та елетропровідності та з термопринтером. При оформленні цінової пропозиції потрібно враховувати вартість повної комплектації.


Питання 2.

Щодо позицій № 20, 21, 24, 25. Дані прилади не є засобами вимірювальної техніки. Просимо уточнити, чи потрібно буде при постачанні товару надавати будь-які інші документи, які підтверджують якість товару, окрім сертифікату відповідності.

Відповідь на питання 2: Сертифікату відповідності буде достатньо.


Питання 3.

Якщо прилади не внесено до реєстру приладів обов’язкових для сертифікації в Україні, та такі прилади не відносяться до ЗВТ, чи допускається надання відписки від ПКМУ про те що прилади сертифікації не підлягають.

Відповідь на питання 3: Так допускається.

Питання 4.

Щодо позиції № 14. Згідно інформації, отриманої нами від виробника, виготовлення даної позиції очікується не раніше кінця грудня 2018 р. Відповідно, для компаній, які таке обладнання мають можливість постачати лише під замовлення, не є можливим виконання п. 4, розділу I тендерної документації.
Просимо уточнити, чи буде, у випадку запропонованої кращої ціни, розглядатись можливість постачання даної позиції під замовлення зі збільшеним терміном постачання, з підписанням необхідного додатку до Договору.


Відповідь на питання 4: Позиція №14 може бути поставлена до 31 грудня 2018 року.

Адреса:
вул. Малопідвальна, 10, офіс 1, Київ 01001, Україна
Тел.: +38 044 279 87 12 (13)
Факс: +38 044 279 88 45