EN
Новини

17.12.2018 

Представники Держпродспоживслужби пройшли дистанційне навчання щодо використання найкращих практик для виробництва безпечного молока

З 29 жовтня по 10 грудня 2018 року державні інспектори та державні ветеринарні інспектори головних управлінь Держпродспоживслужби у Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Полтавській та Харківській областях на базі електронної системи дистанційного навчання “Moodle” пройшли курс на тему “Важливість використання найкращих практик для виробництва безпечного молока та молочних продуктів”. Навчання було організоване за підтримки Сектору організації професійного навчання Держпродспоживслужби, тематику і наповнення курсу розробляв швейцарсько-український проект з безпечності молока.

Під час навчання слухачі ознайомилися з низкою рекомендацій, що сприяють належному веденню молочного тваринництва, зокрема щодо здоров’я, утримання і благополуччя тварин, ветеринарного супроводу, гігієни доїння, зберігання молока на фермі, його транспортування, контролю якості, безпечності та фальсифікації молока, що дало можливість державним інспекторам, державним ветеринарним інспекторам та іншим фахівцям Держпродспоживслужби підвищити свою обізнаність щодо змін в системі контролю за безпечністю харчових продуктів.

12 та 13 грудня 2018 року в приміщенні Об’єднання ветеринарної медицини в Києві за участі Атестаційної комісії Держпродспоживслужби було здійснено фінальне тестування слухачів з метою об’єктивної оцінки набутих знань та вмінь (професійної компетенції).

За підсумками проведеного фінального тестування усі державні інспектори та державні ветеринарні інспектори показали хороші результати, але при цьому найкращими були фахівці Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, середня оцінка становить – 46 балів з 50 можливих, що становить при цьому 92%.

Усі 150 слухачів, які брали участь у навчанні отримали сертифікати про успішне проходження навчального курсу: “Важливість використання найкращих практик для виробництва безпечного молока та молочних продуктів”.

На другий етап для проходження дистанційного навчання з 03 грудня 2018 року по 14 січня 2019 зараховано 443 представники Держпродспоживслужби з інших областей України.
Адреса:
вул. Малопідвальна, 10, офіс 1, Київ 01001, Україна
Тел.: +38 044 279 87 12 (13)
Факс: +38 044 279 88 45