EN
Новини

31.01.2019 

Завершилася серія тренінгів по епідеміологічному спостереженню за здоров’ям тварин

29-31 січня 2019 року в рамках Проекту з безпечності молока відбувся тренінг з методів оцінки ризику й епідеміологічного спостереження за здоров'ям тварин для фахівців Держпродспоживслужби.

Перша частина тренінгу була присвячена фіналізації оцінки ризику ймовірності потрапляння вірусу ЗВД на територію України. Під час другої частини тренінгу міжнародний експерт Марко Ді Нарді ознайомив слухачів із передовими концепціями ризик-орієнтованого спостереження за здоров'ям тварин. У робочих групах учасники продовжили працювати в інструменті EPI Design, необхідного для проведення епідеміологічного спостереження. Міжнародний експерт Ізабель Лечнер під час телеконференції розповіла про чутливість стратегії спостереження, як її виміряти і представила конкретний приклад зі Швейцарії. На завершення учасники обговорили питання впровадження ризик-орієнтованого спостереження в Україні.

Насамкінець кожен учасник тренінгу отримав сертифікат по проходженню навчання за програмою курсу тренінгів з підготовки фахівців по епідеміологічному спостереженню за здоров'ям тварин на основі оцінки ризиків.Адреса:
вул. Малопідвальна, 10, офіс 1, Київ 01001, Україна
Тел.: +38 044 279 87 12 (13)
Факс: +38 044 279 88 45