EN
Новини

04.03.2019 

Відбувся тренінг з управління даними про якість молока для молокопереробних підприємств

У рамках діяльності Компоненту 3 «Залучення приватного сектору до системи контролю безпечності харчових продуктів» 27-28 лютого відбувся тренінг з управління даними про якість молока на тему “Перегляд протоколів контролю молока”. Метою навчань було підвищення розуміння важливості впровадження рутинної, надійної системи дослідження сирого молока на рівні танку-охолоджувача (ферми або пункту збору молока), визначення напрямків вдосконалення лабораторного аналізу, аналізу даних, інтерпретації результатів та комунікації з постачальниками. Так, у тренінгу взяли участь представники 18 молокопереробних підприємств.

Ключовим тренером на запрошення Проекту була Сара Роббіані, директор з управління якістю одного з найбільших кооперативів Швейцарії «Mooh Genossenschaft», яка в рамках першого теоретичного дня поділилася досвідом здійснення вхідного контролю сирого молока як на рівні першого покупця, так і молокопереробного підприємства.

Згідно з програмою тренінгу другого дня, 28 лютого 2019 р., відбулися практичні навчання щодо підходів реалізації вхідного контролю сирого молока. Підприємства-партнери Проекту з безпечності молока для навчального візиту прибули до ТОВ «Люстдорф»*, м. Іллінці, Вінницька область. ТОВ «Люстдорф» як компанія-лідер поділилася власним підходами до вхідного контролю сирого молока на базі лабораторії та приймального відділення.

Учасники тренінгу отримали неоціненний досвід найкращих практик в Україні. Команда Проекту висловлює вдячність керівництву та команді фахівців ТОВ «Люстдорф» за надану можливість на базі підприємства провести практичну частину тренінгу та за готовність ділитися своїм досвідом і знаннями та щиру й дружню атмосферу.

*Відповідно до підписаного Меморандуму про взаєморозуміння між ТОВ «Люстдорф» та швейцарсько-українським проектом «Створення системи контролю за безпечністю харчових продуктів на основі оцінки ризиків у циклі виробництва та збуту молочних продуктів в Україні», ТОВ «Люстдорф» є компанією-лідером Проекту, а саме бере участь у визначенні програми семінарів з підвищення обізнаності та тренінгів, а також ділиться досвідом з основною цільовою групою Проекту: малими та середніми підприємствами (МСП) тощо.Адреса:
вул. Малопідвальна, 10, офіс 1, Київ 01001, Україна
Тел.: +38 044 279 87 12 (13)
Факс: +38 044 279 88 45