EN
Новини

19.03.2019 

Відбулася обласна нарада з програми контролю сирого молока у Харківській області

18 березня 2019 року відбулася чергова обласна нарада щодо започаткування пілотного проекту «Програма контролю сирого молока».

Захід відвідало близько 70 учасників: виробники і переробники молока, фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області, обласні та районні інспектори, представники Харківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби.

Керівник Проекту з безпечності молока Ігор Кравченко поінформував учасників про проведену роботу в рамках проекту. Заступник директора департаменту – начальник управління державного контролю Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Держпродспоживслужби Микола Білоус виступив з доповіддю про особливості нового харчового законодавства, що формує підґрунтя для запровадження нових підходів до приватно-державного контролю виробництва молока та введення його в обіг. Координатор 3 компоненту Проекту Ірина Висоцька доповіла про передумови для реалізації пілотного проекту «Програма контролю сирого молока». Ігор Кравченко презентував концепцію реалізації програми контролю сирого молока, а Ірина Висоцька представила учасникам зустрічі функціональні можливості програмного забезпечення «Молочний модуль», яке розроблене за підтримки проекту.Адреса:
вул. Малопідвальна, 10, офіс 1, Київ 01001, Україна
Тел.: +38 044 279 87 12 (13)
Факс: +38 044 279 88 45