EN
Новини

03.07.2016 

Робоча група визначила нормативні документи у молочній сфері для гармонізації з вимогами ЄС

1 липня 2016 року в офісі Проекту з безпечності молока відбулося друге засідання робочої групи з удосконалення законодавства та нормативних актів у сфері безпечності молока. У зустрічі взяли участь представники Держпродспоживслужби, Департаменту тваринництва Мінагропроду, Спілки молочних підприємств України, Міжнародної фінансової корпорації, Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН.

На засіданні учасники обговорили перелік законодавчих та нормативних актів у молочній сфері України, які необхідно привести у відповідність до вимог ЄС. Також було визначено закони і нормативно-правові акти, які необхідно скасувати або розробити нові. Учасники зійшлися на думці, що необхідно розробити новий проект Наказу, яким буде затверджено перелік питань для проведення перевірок вимог законодавства на усіх етапах виробництва і збуту молочних продуктів, а також підготувати технічне керівництво для проведення перевірок на всіх етапах молочного ланцюга.

Наступна зустріч робочої групи відбудеться в кінці липня для остаточного затвердження робочого плану по гармонізації.Адреса:
вул. Малопідвальна, 10, офіс 1, Київ 01001, Україна
Тел.: +38 044 279 87 12 (13)
Факс: +38 044 279 88 45